1.JPG2.jpg4.JPG5.jpg9.JPG

„Gurmaniška prancūzų virtuvė su Michelin šefais“

Prancūzų institutas Lietuvoje, bendradarbiaudamas su Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija, kviečia Jus š.m. kovo 22 d. 12 val. į profesinio meistriškumo kursus: Gurmaniška prancūzų virtuvė su Michelin šefais.

Kursų dėstytojai: virtuvės meistras Jordan Morisset, dirbantis gurmanų restorane „Le Figuier de Saint-Esprit“, kurio gastronominę istoriją ir kūrybinę virtuvę puoselėja restorano įkūrėjas, „Michelin“ šefas Christian Morisset, remdamasis tradicijomis ir patirtimi. Autentiškos virtuvės įrodymas - restoranas, įsikūręs šalia „Vieil Antibes“ slėnių, Provanso-Alpių-Žydrojo kranto regione, yra pripažintas „Michelin“ žvaigžde. Daugiau skaitykite: http://restaurant-figuier-saint-esprit.fr/

Vieta: Gastro studija, 1 a. Ukmergės g. 250, Vilnius.

Data: 2019 m. kovo 22 d., penktadienis, 12 val. - 16 val.

Kaina: 80 eur

Vietų skaičius - 45 vietos.

Būtina išankstinė registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. +370 615 67405.

 

B2B verslo kontaktų renginys „Tvari virtuvė - tausojantis vartojimas“

Kovo 17 d. viešbutyje Gradiali, Palangoje, vyko LRVVKA B2B verslo kontaktų renginys Tvari virtuvė - tausojantis vartojimas. B2B renginys Tvari virtuvė - tausojantis vartojimas - tai galimybė akis į akį susitikti HoReCa įmonių atstovams su virtuvės skonių kūrėjais, atkreipiant dėmesį į tausojantį vartojimą, siekiant išsiaiškinti poreikius, supažindinant su produktų specifika, įvertinant produktų ar paslaugų asortimentą, gaunant abipusį atgalinį ryšį ir išlaikant šiltą kontaktą.

Skaityti daugiau: B2B verslo kontaktų renginys „Tvari virtuvė - tausojantis vartojimas“

LRVVKA prezentacija „Švenčių belaukiant“

Gruodžio pradžioje Lietuvos virtuvės šefai kartu su visuomeninio maitinimo įmonių partneriais pristatė artėjančioms didžiosioms metų šventėms skirto valgiaraščio idėjas ir pasiūlymus. Viešbučio Crowne Plaza restorane „Horizontas“ patyrę virtuvės meistrai, konkursų laimėtojai, tarp kurių – sidabro medaliu apdovanotas konkurso „Geriausias Lietuvos virėjas“ Gabrielius Zajac, aukso ir sidabro medalius iškovoję Jonita Šeščilaitė ir Erikas Janerikas konkurse „Geriausias Lietuvos Jaunasis virėjas“, konditerės Dovilė Valentienė ir Monika Garnelė bronza įvertintos pasaulio kulinarijos čempionate „Culinary World Cup 2018“, Liuksemburge, dalinosi patiekalų gamybos ir pateikimo kūrybiniais pasiūlymais, stalo puošybos idėjomis bei kvietė mėgautis pikantiškais, subtiliais skoniais.

Skaityti daugiau: LRVVKA prezentacija „Švenčių belaukiant“

LRVVKA ataskaitinis susirinkimas

2019 m. sausio 27 d. Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija narius ir partnerius sukvietė į ataskaitinį susirinkimą, kuris vyko bare Skybar, viešbutyje Radisson Blu Hotel Lietuva, Vilniuje.

2018 m. gausūs projektais ir renginiais: apžvelgėme metų svarbiausius įvykius, pristatėme veiklos, finansines ataskaitas. Supažindinome su 2019 m. numatomais veiklos planais. Nariams ir rėmėjams esame nuoširdžiai dėkingi už kartu nuveiktus darbus, siekiant užsibrėžtų tikslų, tobulėjant ir keliant Lietuvos visuomeninio maitinimo gastronomijos standartus!
Dalinamės „Geriausio Lietuvos Virėjo 2018“ akimirkomis: https://www.youtube.com/watch?v=IWS3Ezq8nxo

Pasaulio kulinarijos čempionatas „Culinary World Cup 2018“

Iš Liuksemburge vykusio pasaulio kulinarijos čempionato Culinary World Cup 2018 grįžusi Nacionalinė šefų rinktinė šaliai parvežė du bronzos medalius. Antrąjį medalį rinktinė iškovojo lapkričio 28 d. vykusioje karštosios virtuvės rungtyje. Darbo valandų neskaičiuojantys, atkaklūs, kūrybiški bei drąsūs Lietuvos virtuvės meistrai, skleisdami pasauliui žinią apie Lietuvą, čempionate varžėsi su 30 stipriausių nacionalinių šefų komandų ir buvo viennintelė komanda iš Baltijos šalių. Grand Prix šioje pasaulio čempionato rungtyje atiteko švedų komandai.

Naujienas skaitykite: https://www.facebook.com/nacionalinesefurinktine/

Skaityti daugiau: Pasaulio kulinarijos čempionatas „Culinary World Cup 2018“

Joomla templates by a4joomla