1 vireju atranka.jpg1.JPG1_01.jpg3 vireju atranka.jpg4.JPG4_01.jpg5 vireju atranka.jpg9.JPG

Kviečiame į šventinę vakarienę su geriausiais Lietuvos šefais!

Rugsėjo 20 d. profesionaliausi Lietuvos virtuvės šefai kuria mums skonių šventę ir kviečia į išskirtinę vakarienę, kuri vyks Kauno Žalgirio arenoje, restorane „Sala“. Pasinersime į jaukią erdvę, nustebinsime novatoriškais sprendimais, pasidžiaugsime išradingais patiekalais, burnoje tirpstančiais naujais skoniais, praplėsime žinias apie pasaulines gastronomijos madas.

Prieš ketverius metus suburta Nacionalinė šefų rinktinė, turinti tarptautinę patirtį, iškovojusi medalius pasaulio kulinarijos olimpiadoje „IKA/Culinary Olympics 2016“ bei kulinarijos čempionate „Culinary World Cup 2014“ Liuksemburge, ruošiasi atstovauti Lietuvai pasaulio kulinarijos konkurse „Culinary World Cup 2018“, kuris vyks lapkričio 23 – 29 d. Liuksemburge. Čempionate rungsis 30 stipriausių nacionalinių šefų komandų iš Kanados, JAV, Jungtinių Arabų Emiratų, Meksikos, Norvegijos, Singapūro, Švedijos, Pietų Korėjos, Tailando ir kt.


Išankstinė registracija ir informacija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba mob. +370 615 67405.

Skaityti daugiau: Kviečiame į šventinę vakarienę su geriausiais Lietuvos šefais!

B2B verslo kontaktų renginys „Idėjos skoniams“!

Rugsėjo 16 d. restorane „Karpynė“ LRVVKA organizavo B2B verslo kontaktų renginį „Idėjos skoniams“.

B2B verslo kontaktų renginys – tai galimybė akis į akį susitikti HoReCa įmonių atstovams su virtuvės skonių kūrėjais, siekiant išsiaiškinti poreikius, lūkesčius, supažindinant su produktų specifika, plečiant produktų ar paslaugų asortimentą, gerinant aptarnavimo kokybę, gaunant abipusį atgalinį ryšį ir išlaikant šiltą kontaktą. Virtuvės šefai dalinosi patarimais ir valgiaraščio idėjomis furšetui, kviesdami užuosti, pajusti, pasimėgauti išskirtiniais skoniais, sukuriant šventinę nuotaiką.

Skaityti daugiau: B2B verslo kontaktų renginys „Idėjos skoniams“!

Virtuvės šefai siūlo naujus šiltojo sezono skonius!

Pasitikdami vasarą Lietuvos virtuvės šefai kartu su visuomeninio maitinimo įmonių partneriais pristatė šiltojo sezono valgiaraščio pasiūlymus. Sveikatingumo centre Grand SPA Lietuva patyrę virtuvės meistrai dalinosi stalo puošybos idėjomis, patiekalų gamybos ir pateikimo subtilybėmis, gausiai naudodami šviežios žalumos, kvietė mėgautis gaiviais, lengvais skoniais. Renginį vedė virtuvės šefė Honorata Lyndo – pasaulio kulinarijos olimpiados „IKA/Culinary Olympics 2016“ aukso medalio laimėtoja. Meniškai raižytą sūrį iš „Rokiškio sūrio“ produkcijos pristatė Vita Brūzgienė - pasaulio kulinarijos čempionato „IKA Culinary Olympics 2016“ sidabro medalio laimėtoja. Po keletos savaičių įtempto darbo, reikalaujančio begalinės kantrybės, kruopštumo, precizikos bei kūrybiškumo, sūris virto gražiausiu meno kūriniu, vasara dvelkiančiais žiedų motyvais.

Skaityti daugiau: Virtuvės šefai siūlo naujus šiltojo sezono skonius!

Lietuva pirmą kartą dalyvavo Azijoje vykusiame tarptautiniame kulinarijos konkurse

Iš Honkonge vykusio tarptautinio kulinarijos konkurso „Hot Chef Challange“ Lietuvos virtuvės meistrės Aldona Gečienė, Honorata Lyndo ir Liucija Makovska grįžo su iškovota bronza. Praėjusią savaitę vykusiose varžybose mūsų šalies atstovės varžėsi su daugiau nei 80 dalyvių iš įvairių pasaulio šalių ir apdovanojimus pelnė nepaisant drastiško kulinarinės kultūros skirtumo, sudėtingos adaptacijos, jau konkurso eigoje tobulintų patiekalų receptūrų ir jų gamyboje naudotų nors žinomų, bet kitokio nei įprasta skonio ingredientų.

Skaityti daugiau: Lietuva pirmą kartą dalyvavo Azijoje vykusiame tarptautiniame kulinarijos konkurse

Vasarinis „Gero skonio“ numeris jau prekyboje!

Kas nutinka, kai susiburia geriausieji? Kai aplink save jie paskleidžia juoko, fantazijos, kūrybiškumo, naujausių tendencijų ir nepaprasto profesionalumo atmosferą? Drąsūs, kupini originalių idėjų, neskaičiuojantys darbo valandų, palikę savo restoranus, savo verslą, jie pasirengę kovoti ir nugalėti. Tokia yra šių metų Nacionalinė šefų rinktinė, lapkritį mesianti iššūkį pasaulio kulinarijos čempionato Culinary World Cup dalyviams iš viso pasaulio. Žurnalo puslapiuose šie jauni profesionalai dalijasi mintimis apie darbą virtuvėje bei su malonumu Gero skonio skaitytojams pateikia įspūdingų patiekalų vasaros stalui receptus.

Skaityti daugiau: Vasarinis „Gero skonio“ numeris jau prekyboje!

Joomla templates by a4joomla