1.JPG11.jpg2.gif3.gif4.JPG5.gif6.gif9.JPG91 GS baneriukas_jpg.jpg

LRVVKA profesionalus kviečia dalyvauti konkursuose!

Mielieji kolegos virėjai ir konditeriai,

LRVVK Asociacija visus profesionalus kviečia dalyvauti konkursuose:

Geriausias Lietuvos virėjas 2016

Talentų konkursas 2016

Virėjo ir barmeno komanda 2016

Mokinių virėjų komanda 2016

Jaunųjų talentų konkursas 2016

Geriausio mokinio su specialiaisiais ugdymo poreikiais meistriškumo konkursas 2014!Geriausio mokinio su specialiaisiais ugdymo poreikiais meistriškumo konkursas 2016!


Konkursai vyks 2016 m. lapkričio 10 - 13 dienomis Lietuvos parodų centre Litexpo“, tarptautinės parduotuvių, restoranų, viešbučių įrangos parodos BaltShop.BaltHotel.BaltGastro 2016ir BAF, Baltijos maisto ir gėrimų mugės, metu.

Skaityti daugiau: LRVVKA profesionalus kviečia dalyvauti konkursuose!

LRVVKA vasaros renginys

Rugpjūčio 6 d. LRVVKA sukvietė narius ir partnerius į Dzūkiją, Jungtinį gamtinį ūkį, vienkiemį prie Merkio upės, kuriame gamtinio ūkio entuziastai, natūraliai auginantys paukščius ir augalus, papasakojo apie senovinių lietuviškų patiekalų gamybą, išbandėme gamtinius maisto gamybos būdus, ragavome barščius, po žeme slėgtą kastinį, blynus iš duoninės tešlos. Besimėgaudami tyru gamtos oru, klausydami upės garsų, jėgas išbandėme Merkio upe irkluodami baidarėmis, įveikdami medžių nuovirtas, šakas. Po intensyvaus irklavimo laukė karšti barščiai bei komandinė „Višta puode“ rungtis: vištos pagavimas, nupešimas, dorojimas, gamyba. Įkvėpti komandinės palaikymo dvasios, šefai įrodė, kad puikiai moka gardžiai paruošti vištieną. Kitą dieną vyko etninio paveldo edukacija - blynų iš ruginių bei kvietinių miltų paruošimas bei kepimas ant karšto molio pagrindo. Blynus gardinome šviežiai slėgtu kastiniu. Pasisėmę naujų idėjų, kupini įspūdžių, atgavę jėgas, su nauja energija kimbame į darbus.
 


 

 

Gero skonio rudens numeryje gurmaniški atradimai!

Naujas GERO SKONIO numeris jau prekyboje!

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų gurmaniškais atradimais šį rudenį.

Jei į restoraną, tai tik į geriausią! Žurnale Jūsų dėmesiui išsamūs interviu su trijų geriausių Lietuvos restoranų idėjiniais vadais. Jie pasakoja savo sėkmės istorijas ir kokį rudens meniu jau paruošė savo svečiams. O gaminantiems namuose – įkvepiantys rudeniškų patiekalų receptai iš geriausiųjų lūpų. Keliaujantiems, kaip ir kasmet, pristatome 50 geriausių pasaulio restoranų . Šiemet sąrašo viršuje – Modenoje įsikūręs „Osteria Francescana“.    

Šį rudenį skelbiame saldžiu! Jūsų dėmesiui – šiais metais geriausio pasaulio konditerio titulą pelnęs,  „pyragaičių Picasso“ vadinamas Pierre’as Hermé ir jo migdoliniai orinukai (pranc. macarons). Kita saldi numerio publikacija „Virtuvės saulė“ pasakoja apie medų. Kur jis laikomas viena prabangiausių bei geriausių šio produkto atmainų pasaulyje ir kodėl, jo rūšys, naudojimas virtuvėje... Na ir, žinoma, – saldus vynas. Šįkart nenaujas Naujojo Pasaulio saldusis. Naujojo Pasaulio vynas užima vis svarbesnes pozicijas pasaulio rinkose ir sulaukia vis aršesnės kritikos dėl savo kosmopolitiško stiliaus. Tačiau paragavus šiuose kraštuose pagaminto ir vis populiarėjančio saldaus vyno mintys apie vienodumą turi išgaruoti. Ar galėjote prieš dešimtmetį pagalvoti, kad šis gėrimas gali pagerinti Naujojo Pasaulio šalių reputaciją?

Skaityti daugiau: Gero skonio rudens numeryje gurmaniški atradimai!

Paskelbta 30 geriausių restoranų Lietuvoje!

Gero maisto akademija paskelbė 30-ies geriausių restoranų Lietuvoje sąrašą. Pačio geriausio restorano įvertinimas atiteko šefo Martyno Praškevičiaus vadovaujamam restoranui Vilniuje „Stebuklai“. Antrosios vietos laimėtojas - restoranas „Dublis“, kurio šeimininkas ir virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas. Restoranas „Dine“ įvertintas trečiąja vieta, o Klaipėdos restoranui „Monai“ skirta ketvirtoji vieta.

Projektą Gero maisto akademija įgyvendina kartu su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija bei žurnalu „Geras skonis“.

Skaityti daugiau: Paskelbta 30 geriausių restoranų Lietuvoje!

Nacionalinė šefų rinktinė pasaulio kulinarijos olimpiadoje kausis už Lietuvą!

Birželio 29 dieną restorano The Gallery terasoje žiniasklaidai ir visuomenei buvo pristatyta Nacionalinė šefų rinktinė atstovausianti Lietuvai pasaulio kulinarijos olimpiadoje IKA/Culinary Olympics Erfurte, Vokietijoje. Šių metų spalį vykstančioje olimpiadoje lietuviai dalyvaus jau antrą kartą ir sieks pelnyti aukščiausio lygio kulinarinius įvertinimus.

Skaityti daugiau: Nacionalinė šefų rinktinė pasaulio kulinarijos olimpiadoje kausis už Lietuvą!

Joomla templates by a4joomla