1.JPG2.jpg4.JPG5.jpg9.JPG
Klaida
  • unable to open image `/var/www/vhosts/plesk.lvvk.lt/lrvvk.lt/lrvvka/cache/preview/76b6298a263ba4ac6127a6d7e1c81a2f.jpg': Permission denied @ error/blob.c/OpenBlob/2643

LRVVKA komanda iškovojo antrąją vietą Atvirajame Lenkijos BBQ čempionate 2012!

unable to open image `/var/www/vhosts/plesk.lvvk.lt/lrvvk.lt/lrvvka/cache/preview/76b6298a263ba4ac6127a6d7e1c81a2f.jpg': Permission denied @ error/blob.c/OpenBlob/2643

 


Per pirmąją čempionato dieną dalyviai įsikūrė stovykloje, susipažino su vietove ir varžovais. Komandų kapitonams buvo įteikti produktų krepšeliai, kuriuose buvo sudėti būtini konkursinių patiekalų produktai: viščiukas, karšis, kiaulienos sprandinė (apie 3 kg), vėgėlė (visa) ir alus “Jasny FULL”, skirtas kiaulienai pagardinti.

Antrąją čempionato dieną visų šešių dalyvaujančių komandų laukė nepaprastos užduotys – iš pateiktų produktų reikėjo pagaminti po septynias porcijas vištienos užkandžių bei pagrindinių patiekalų iš karšių, kiaulienos sprandinės ir vėgėlių. Komandos pradėjo darbą 9 valandą ryto, o jau 11:30 pirmasis patiekalas laukė reikliosios komisijos įvertinimo. Kaip ir įprasta grilio čempionatuose, didžioji dalis (net keturios porcijos) patiekalų buvo vertinta „aklosios“ komisijos. Paskutinis vėgėlės patiekalas komisijos vertinimui buvo pateiktas 14:30.

Taigi, dalyvių laukė puikus oras, šlapios malkos, uodai ir išalkusi komisija. :) Tačiau nenugalimoji LRVVKA komanda nesutriko: marinavo, rūkė, kepė, virė ir pagamino karštąjį užkandį - vištienos duetą: vištienos šlaunelės suktinuką su saulėje džiovintais pomidorais ir vištienos filė, įdarytą čili pipirais ir žalumynais; šį patiekalą patiekė su cukinijų ikrais ir petražolių šaknimis. Ir toliau viskas ėjosi „kaip iš pypkės“- rūkytas karšis buvo patiektas su griliuotais šparagais, marinuotais burokėliais, pagardintas tirštu rūgštynių ir prieskoninių daržovių padažu. Dar vienas patiekalas - kiaulienos sprandinė buvo marinuojama aluje (jei tik vaikinai negudrauja ir alus nebuvo panaudotas kitais tikslais:) ) ir gaminama dviem būdais: kepama žemoje temperatūroje ir kepama ant žarijų, patiekiama su marinuotais burokėliais, svogūnais ir griliuotomis bulvėmis. Paskutiniame patiekale keptos vėgėlės natūralų skonį papildė ir patiekalą puikiai nuspalvino trijų rūšių morkos, voveraitės, obuoliai ir porai. LRVVKA komanda išsiskyrė iš kitų komandų ne tik puikiais savo pagamintais patiekalais, bet ir kolegoms lenkams nematytomis lėkštėmis, kurias šie bandė skolintis, pirkti ar paslapčia išsidrožti iš likusių malkų... :)

Kaip ir dera vienintelei užsieniečių komandai, LRVVKA komanda labai neskriaudė renginio šeimininkų:) , todėl atsiliko nuo nugalėtojų vos keliais taškais ir iškovojo Atvirojo Lenkijos BBQ čempionato 2012 antrąją vietą! Šaunuoliai mūsų virtuvės meistrai!

Šalia čempionato profesionaliems virėjams, vyko Lenkijos gastronomijos mokyklų BBQ čempionatas, daugybė gastronominių renginių ir konkursų publikai, žvejų konkursas ir t.t..... O po apdovanojimų renginio dalyviams ir svečiams buvo surengta Joninių šventė – juk lenkai ją taip pat švenčia ir vadina Šventa Jonų naktimi!

 

 

 

 {gallery}/BBQ2012{/gallery}


 

Joomla templates by a4joomla